BCX 4 Zobacz większe

Buty Fischer BCX 4

Nowy produkt

Podstawowy model butów BCX4  Fischera z kolekcji BackCountry. Do użytku na trasach nie przygotowanych i w trudnych warunkach terenowych.

Więcej szczegółów

399,00zł brutto

Więcej informacji

Podstawowy model butów BCX4 z kolekcji Fischer Back Country do użytku na trasach nie przygotowanych i w trudnych warunkach terenowych. Wyposażone w system Heel Cap zapewniający dopasowanie buta w strefie pięty oraz twardą, wysoką cholewkę  stabilizującą na boki staw skokowy. Technologia Thinsulate -lekki materiał termoizolacyjny, zapewnia ochronę przed utratą ciepła. Podeszwa typu BC umożliwia zastosowanie tylko do wzmocnionych wiazań Back Country systemu NNN.

 Ważne: cena za parę butów.

Parametry:

Podeszwa: BC 2color
Rozmiary: 36 - 49
Twardość podeszwy:medium

 

Technologie:

 

PODESZWY BC

Podeszwa zapewniające stabilność i dobre oparcie podczas biegania w trudnych warunkach. System antypoślizgowy ułatwia chodzenie.

  HEEL CAP


 

Dopasowana do anatomicznego kształtu, plastyczna wkładka okalająca piętę.

THINSULATE


 

Technologia Thinsulate -lekki materiał termoizolacyjny, zapewnia ochronę przed utratą ciepła.

SPORT FIT CONCEPT


Koncepcja konstrukcyjna Fischera dla różnych grup konsumentów, określająca zastosowanie butów: rekreacyjne, sportowe, back country lub buty dla kobiet uwzględniająca specyficzne cechy ich użytkowników.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Buty Fischer  BCX 4

Buty Fischer BCX 4

Podstawowy model butów BCX4  Fischera z kolekcji BackCountry. Do użytku na trasach nie przygotowanych i w trudnych warunkach terenowych.

20 innych produktów w tej samej kategorii: