Zestaw Fischer Carbonlite skate hole Zobacz większe

Zestaw Fischer Carbonlite skate hole

ZEST012-9

Nowy produkt

Zestaw do biegania dla zawodników klubowych i na poziomie międzynarodowym. Przeznaczony wyłącznie na trasy przygotowane,do biegania techniką łyżwową.Dzura w szpicu zmieniła wyważenie nart w stosunku do punktu montazowego.Przy zamawianiu proszę podać parametry uzytkownika.

 

Więcej szczegółów

4 539,00zł brutto

Więcej informacji

Dla zawodników klubowych o poziomie międzynarodowym, do biegania techniką łyżwową.
Nowoczesne struktury ślizgu(cold lub plus) w połączeniu z wykończeniem powierzchni nadają nartom doskonałe właściwości poślizgowe.Superlekkie rdzenie Air Core zachowują dobrą elastyczność przez cały okres użytkowania, a waga nart została obniżona do 980 gram. Buty RCS carbonlite skate - najnowszej generacji z udziałem carbonu w konstrukcji- są używane przez zawodników uczestniczących w zawodach(w tym przez Justynę Kowalczyk).

Zestaw nadaje się także dla bardzo ambitnych amatorów posiadajacych umiejętności na poziomie wyczynowym. Przeznaczony na trasy wyłącznie przygotowane do biegania stylem łyzwowym z zastosowaniem profesjonalnych smarów. Przy zamawianiu proszę podać parametry uzytkownika.

 

Parametry:

 Taliowanie: 41-44-44

Długości: 172–192 cm
Waga : 980 g / 187 cm,
Rodzaj ślizgu: DTG WC COLD/PLUS

 

 

Technologie:

 WYKOŃCZENIE ŚLIZGU

Struktura ślizgu "plus" przeznaczona na warunki temperatur śniegu powyżej -5 st. struktura "cold" na warunki zimnego sniegu poniżej -5 st.C. Struktura "plus" chrakteryzuje się głębszymi żłobieniami z tendencja odsrodkową co pozwala na wyprowadzenie wilgoci spod nart na zewnatrz . Struktury Fischera zakładane są na walcach kamiennych szlifowanych naturalnym diamentem.
DTG WORLD CUP PLUS
Struktura ślizgu przeznaczona na warunki  temperatur sniegu (-5 i wyżej). Charakteryzuje się głębszymi żłobieniami z odprowadzeniem na zewnątrz. Szlifowana naturalnym diamentem
DTG WORLD CUP COLD
Struktura ślizgu przeznaczona na warunki ujemnych temperatur (-5 i zimniej)z twardym, zmrożonym śniegiem. Charakteryzuje się drobnymi porami struktury, zakładanymi  na walcach kamiennych szlifowanych nożem diamentowym.

 

WYKOŃCZENIE ŚLIZGU
PREWAXED

 

 

 

Na ślizgi nakłada się w podczerwieni na gorąco,  wysoko fluorowe smary użytkowe firmy SWIX. Nowe narty są gotowe do pierwwszego użytku bez konieczności smarowania.

 

 

Wkładka
SPEED TIP & TAIL

Minimalizacja drgań narty podczas biegu, obniżenie wagi powoduje redukcję bezwładności masowej i szybszy powrót do pozycji wyjściowej. Oszczędność energii, zwiększenie częstotliwości odbicia.

 

 

KONTROLA
CFC – COMPUTER FLEX CONTROL

Technologia kontroli komputerowej wykorzystywana w nartach z serii race. Minimalizuje różnice konstrukcyjne nart,  dzięki   komputerowemu doborowi nart do pary. Dzięki temu obie narty z pary mają identyczne lub  bardzo zblizone parametry technologiczne .

 

KONSTRUKCJA
FCF – FISCHER CARBON FIBRE
Wielokierunkowe włókno węglowe T300 1K stosowane w dziobach i piętkach nart oraz jako laminat. Niezwykle twarde i bardzo lekkie.

 

 

KRAWĘDZIE
POWER EDGE

 Wzmocnione twardym tworzywem krawędzie pozwalają na dłuższe eksploatowanie narty.

 

RDZENIE
AIR CORE

Tzw. "plaster miodu", w 80 proc. składający się z powietrza. Technologia budowy rdzenia narty biegowej, w której do jego wykonania stosuje się karton nasączony tworzywem sztucznym.

 RDZENIE

AIR CORE CARBONLITE

 

 

Innowacyjna konstrukcja nart biegowych Fischera, będąca połączeniem technologii Air Core ("plastra miodu" - rdzeń narty wykonany z kartonu nasączonego tworzywem sztucznym) i tworzywa węglowego, co pozwoliło na znaczne obniżenie wagi nart przy zwiększonej wytrzymałości.

 

Zawartość

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw Fischer Carbonlite skate hole

Zestaw Fischer Carbonlite skate hole

Zestaw do biegania dla zawodników klubowych i na poziomie międzynarodowym. Przeznaczony wyłącznie na trasy przygotowane,do biegania techniką łyżwową.Dzura w szpicu zmieniła wyważenie nart w stosunku do punktu montazowego.Przy zamawianiu proszę podać parametry uzytkownika.

 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: