Użytkowanie nart biegowych, poza kilkoma pierwszymi krokami, jest zajęciem  przyjemnym, dostarczajacym dużo miłych wrażeń i doskonale wpływającym na nasze siły witalne. Pod jednym warunkie: zakupimy własciwy dla nas zestaw nart biegowych.
Zapraszamy  do zadawania pytań a nawet składania całych zamówień na maila agal@agal.com.pl . 

Dobrze tez jest zarejestrować się w naszym sklepie, co pozwoli nam na bieżąco kontaktować się z Państwem.

--------------------------------------------------------

UWAGA WAŻNE: Polecamy skorzystanie z   doświadczenia naszych pracowników w sprzedaży  sprzętu narciarskiego. Firma Agal Sport  jako jedyna w Polsce należy do profesjonalnej sieci Fischer Racing Center. Przeczytaj więcej o nas.
 
Aktualnie możliwe są także dostawy pełnych zestawów nart biegowych rekreacyjnych,sportowych,wyczynowych (buty, narty,wiązania,kije)  oraz zestawów nowej grupy użytkowej (off track) zawierającej narty z metalowa krawędzią i wysokimi butami - na trasy nie przygotowane dla osób nie potrzebujących wszystkich parametrów charakterystycznych dla pełnego stylu back country.

Przed złożeniem zamówienia proszę przeczytać informację poniżej pod poziomą linią.


  Abyśmy mogli optymalnie dopasować sprzęt, przy zamówieniach prosimy podawać parametry użytkownika: wzrost,wagę, dł.wkładki buta w mm, a także poziom wytrenowania i planowany opis terenu na jakim sprzęt będzie użytkowany.
  Dziekujemy za poswięcony czas i zapraszamy do składania zamówień,
adres mailowy agal@agal.com.pl    telefon 601799957.
----------------------------------------------------

 Kilka użytecznych informacji.
W naszym Fischer Racing Center(mail:agal@agal.com.pl www.agal.com.pl) możecie uzyskać więcej informacji dotyczących możliwości dostawy,doboru i technicznych parametrów sprzętu.Chętnie przekażemy Wam też najnowsze informacje dotyczące sezonu 2012/2013. Uzysklismy je bezpośrednio z Fischera  we wrześniu w Ramsau(AT), na szkoleniu autoryzacyjnym dla Fischer Racing Center. (mail:agal@agal.com.pl , tel.601799957)
 Na stronach sklepu:www.nartybiegowe.pl znajdziecie szeroki opis asortymentu sprzętu narciarskiego Fischera - narty biegowe, buty, wiązania i kijki-który w tym sezonie jest  zamówiony do dystrybucji w Polsce.
 Jednak przed złożeniem zamówienia, zachęcemy do wcześniejszego kontaktu przez e-mail: agal@agal.com.pl , gdyż dostepność ma swój poczatek i koniec.

Mamy takie zasady handlowe - jeśli mamy dany asortyment towarowy w naszym magazynie i rozmawiamy z klientem na temat zamówienia, to blokujemy dla niego towar do czasu złożenia  zamówienia lub rezygnacji. Sprzetu biegowego na rynku jest tylko tyle  ile firmy handlowe zamówiły w marcu do sprzedaży jesienia i zimą. W fabrykach już zaczyna się produkcja na kolejny sezon narciarski. Nie ma mowy o jakichś dodatkowych dostawach... poza zamówieniami z marca. Dlatego jeśli  rozmowa z nami jest tylko wymaną informacji i nie zamierzają Państwo złożyć zamówienia, to prosze nam o tym napisać..

Obecnie fabryka Fischera rozpoczęła już produkcję nowej kolekcji , z której dostawy będą możliwe najwcześniej we wrześniu. Już wkrótce,kiedy w naszym sklepie zaczną się braki asortymentowe, uruchomimy możliwość składania zamówień  na nowy sezon, z opcją dostawą wrzesień-październik .