Ośrodek noclegowy Agal wybudowany w Górach Orlickich, na wysokości 900 m n.p.m., w centralnym punkcie ośrodka narciarskiego Zieleniec, obok stoków narciarskich. W odległości 50-400 m znajduje się 22 wyciągi w tym 3 koleje krzesełkowe.Organizujemy pobyty świąteczne (z tradycyjną wigilią),a dla preferujących aktywny wypoczynek turnusy na nartach biegowych.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki,TV, internet  i oprócz łóżek wygodne kanapy.Położona na 1 piętrze panoramiczna restauracja serwuje przyrządzane w sposób naturalny, dania kuchni polskiej. Do ośrodka rurociągiem
dł.400 m doprowadziliśmy czystą źródlaną wodę wypływającą bezpośrednio z głębi Gór Orlickich.  Pita prosto z kranów wspaniale gasi pragnienie. Do dyspozycji gości sauny: sucha i parowa, wypożyczalnie nart,  snowboardów i rowerów oraz pokój bawialny dla dzieci.Akceptujemy pobyt piesków.
W słoneczne dni z okien roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Zieleniec posiada unikalny, w polskich warunkach, klimat o cechach wysokogórskich. Sprzyja on powiększaniu pojemności tlenowej płuc co szczególnie zalecane jest do treningu sportowego w okresie przygotowań do sezonu,  wypoczynkowi  oraz intensywnej regeneracji organizmu. W Agalu ,przed wyjazdem na igrzyska do Londynu w sierpniu 2012 roku, przebywali na zgrupowaniu medaliści igrzysk paraolimpijskich w wioślarstwie i kolarstwie. Forma i sukcesy zawodników, którzy budowali swoją formę w Agalu Zieleniec, potwierdzają wartość zielenieckiego klimatu  dla budowania formy sportowej: Rafała Wilka (2 złote medale w kolarstwie),Anny Hurkowskiej (3x srebrne medale w kolarstwie).
Miejscowość znajduje się niedaleko od głównej trasy prowadzącej do przejścia granicznego w Kudowie Słonem i nadaje się do noclegów dla wycieczek jadących do Pragi oraz na południe Europy. Jest dobrym miejscem do organizowania wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych, zielonych szkół i kolonii, obozów kondycyjnych dla klubów.Zapraszamy  do pobytów w takich wyjątkowych warunkach naturalnych.