Wyprzedaż! Narty Fischer RCS SKATE STIFF Zobacz większe

Narty Fischer RCS SKATE STIFF

Nowy produkt

Narty wyczynowe RCS  startowe dla zawodników klubowych  i  ambitnych amatorów do stylu łyżwowego.

Więcej szczegółów

1 025,00zł brutto

-225,00zł

1 250,00zł brutto

Więcej informacji

Narty wyczynowe RCS  dla zawodników klubowych  i  ambitnych amatorów do stylu łyżwowego. Wykonane są z tworzywa(air core-plaster miodu),które jest bardzo lekkie i odporne na odkształcenia i zniszczenie. Zastosowana wkładka sprężysta na szpicu, tzw. swingweight, powodują zmniejszenie amplitudy wibracji nart i szybszy ich powrót  do naturalnego kształtu. W konsekwencji umożliwia to  zwiększenie ilości cykli odbicia w jednostce czasu. Część środkowa nart wyczynowych zbudowana jest w technologii air core (plaster miodu). Te innowacje powodują ,że  waga pary nart z tej grupy wyczynowych nie przekracza 1050 gram . 
W nartach zastosowano wszystkie technologie wykończenia ślizgu znane z tras Pucharu Świata; DTG WC, prewaxed. Model Plus,  zalecany na warunki powyżej -5°C,a model cold poniżej
-5 st C. Narty nie oznaczone NIS fabrycznie są przystosowane do  montażu wiązań dowolnego systemu.Na nartach z oznaczeniem NIS można montować wiązania NNN w uproszczony sposób ()przez wsunięcie a wiązania z innych systemów można montować przez przykręcenie wkrętami(systemem tyradycyjnym)

41 - 44 - 44

Waga

1050g/187

Technologie

WC.Race Tunning Ski

Rodzaj ślizgu

Race WC : PLUS (temp.uzytk. pow.-5°C)


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Narty Fischer RCS SKATE STIFF

Narty Fischer RCS SKATE STIFF

Narty wyczynowe RCS  startowe dla zawodników klubowych  i  ambitnych amatorów do stylu łyżwowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: