Wiązania Racing R3 Combi Black Zobacz większe

Wiązania Fischer Racing R3 Combi Black

S50409

Nowy produkt

Specjalnie skonstruowane wiązania zawodnicze o średniej twardości przeznaczone do biegania techniką klasyczną i łyżwową.

Więcej szczegółów

199,00zł brutto

Więcej informacji

Specjalnie skonstruowane wiązania zawodnicze o średniej twardości przeznaczone do biegania techniką klasyczną i łyżwową.Wiązania  R3 przeznaczone sa do montażu tradycyjnego (przykrecanie do nart wkrętami)

 

Parametry:

 

Kolor: czarny/srebrny
Twardość: Combi
Typ zatrzasku: zapięcie ręczne

 

Technologie:

 

NNN - NEW NORDIC NORMWiązanie to kluczowe ogniwo pomiędzy nartą XC i butem. Przenosi moc od stopy, poprzez but na nartę. Każdy narciarz XC potrzebuje narty na której może polegać, która będzie niezawodna, łatwa w obsłudze, stabilna i łatwo poddawała się kontroli. Począwszy od sezonu 2007/08 Fischer korzysta z rozwiązań New Nordic Norm (NNN) opracowanego przez Rottefella. Firma Rottefella, wynalazca NNN, jest znana od 75 lat z produkcji najlepszych i najwydajniejszych systemów wiązań. Innowacje ,takie właśnie jak Nordic Integrated System (NIS) doprowadziły do umocnienia systemu NNN na pozycji lidera na rynku wiązań.

 

MAXIMUM CONTROLSpecjalne ukształtowanie podeszwy buta zwiększa stabilizację i kontrole narty. Wpływa to na lepsze przekazywanie sił i kontrolę nad nartą szczególnie przy bocznych wychyleniach.

 

MAXIMUM STABILITYSzersza płyta zwiększa powierzchnię styku między butem, a wiązaniem. Daje to podeszwie buta dodatkowe wsparcie, które odczuwalne jest przez wszystkich narciarzy w postaci lepszej stabilności.

 

MAXIMUM CONTACTZmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie mocy. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiązania Fischer Racing R3 Combi Black

Wiązania Fischer Racing R3 Combi Black

Specjalnie skonstruowane wiązania zawodnicze o średniej twardości przeznaczone do biegania techniką klasyczną i łyżwową.

8 innych produktów w tej samej kategorii: