Wiązania Fischer Racing R3 Skate Black Zobacz większe

Wiązania Fischer Racing R3 Skate Black

S50509

Nowy produkt

Doskonałej jakości wiązania zawodnicze przeznaczone do biegania technika łyżwową. Gwarantują stabilność i dobre odbicie z krawędzi.

Więcej szczegółów

219,00zł brutto

Więcej informacji

Doskonałej jakości wiązania zawodnicze przeznaczone do biegania technika łyżwową. Gwarantują stabilność i prowadzenie nart na krawędzi .Wiązania  R3 przeznaczone sa do montażu tradycyjnego (przykrecanie do nart wkrętami)

 

Parametry:

 

Kolor: czarny/srebrny
Twardość: 60 ShA
Typ zatrzasku: zapięcie ręczne

 

Technologie:

 

NNN - NEW NORDIC NORM



Wiązanie to kluczowe ogniwo pomiędzy nartą XC i butem. Przenosi moc od stopy, poprzez but na nartę. Każdy narciarz XC potrzebuje narty na której może polegać, która będzie niezawodna, łatwa w obsłudze, stabilna i łatwo poddawała się kontroli. Począwszy od sezonu 2007/08 Fischer korzysta z rozwiązań New Nordic Norm (NNN) opracowanego przez Rottefella. Firma Rottefella, wynalazca NNN, jest znana od 75 lat z produkcji najlepszych i najwydajniejszych systemów wiązań. Innowacje ,takie właśnie jak Nordic Integrated System (NIS) doprowadziły do umocnienia systemu NNN na pozycji lidera na rynku wiązań.

 

MAXIMUM CONTROL



Specjalne ukształtowanie podeszwy buta zwiększa stabilizację i kontrole narty. Wpływa to na lepsze przekazywanie sił i kontrolę nad nartą szczególnie przy bocznych wychyleniach.

 

MAXIMUM STABILITY



Szersza płyta zwiększa powierzchnię styku między butem, a wiązaniem. Daje to podeszwie buta dodatkowe wsparcie, które odczuwalne jest przez wszystkich narciarzy w postaci lepszej stabilności.

 

MAXIMUM CONTACT



Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie mocy. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wiązania Fischer Racing R3 Skate Black

Wiązania Fischer Racing R3 Skate Black

Doskonałej jakości wiązania zawodnicze przeznaczone do biegania technika łyżwową. Gwarantują stabilność i dobre odbicie z krawędzi.

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: